Náš internetový obchod funguje štandardne a bez obmedzenia. Pri doručení na výdajné miesto odporúčame overiť, že nie je uzavreté. Môžete tiež zvoliť spoľahlivé doručenie kuriérom priamo na Vašu adresu.
Spôsoby dopravy

Našim zákazníkom ponúkame na výber z niekoľkých spoľahlivých spôsobov dopravy a platby tovaru; všetky uvedené spôsoby dopravy umožňujú platbu na dobierku alebo osobne pri odovzdaní tovaru. Akýkoľvek spôsob dopravy si zvolíte, vždy máte možnosť sledovať online stav doručovania Vašej zásielky (či jej prípravy k osobnému vyzdvihnutie). Odkaz na online sledovanie stavu zásielky Vám zašleme spolu s potvrdením o odoslaní tovaru. Vzhľadom na obmedzenia niektorých spôsobov dopravy, ktoré sa týkajú maximálnych rozmerov či hmotnosti zásielky, nemusí byť pri uzatváraní konkrétnej objednávky niektoré z nižšie uvedených spôsobov dopravy k dispozícii.

Vyzdvihnúť na výdajnom mieste
cena od 1,95 €
Osobný odber v sieti výdajných miest Zásielkovňa. Hlavnou výhodou osobného odberu je možnosť zvoliť si miesto odberu, ktoré Vám najviac vyhovuje, a čas návštevy výdajného miesta podľa Vašich časových možností.
Viac informácií na webu prepravcu.
Doručiť na adresu
cena od 2,95 €
Doručenie zásielky prostredníctvom doručovateľa Slovenskej pošty na Vami zvolenú adresu. V prípade, že sa poštovému doručovateľovi nepodarí Vás na uvedenej adrese zastihnúť, bude pre Vás zásielka uložená na doručovacej pošte.
Viac informácií na webu prepravcu.
cena od 2,95 €
Doručenie zásielky kuriérom SPS predstavuje pohodlný spôsob dopravy, pri ktorom Vám bude zásielka doručená na vami zvolenú doručovaciu adresu. Pred doručovaním sa Vám kuriér telefonicky ohlási. Viac informácií na webu prepravcu.
cena od 2,95 €
Doručenie zásielky kuriérom DPD predstavuje pohodlný spôsob dopravy, pri ktorom Vám bude zásielka doručená na vami zvolenú doručovaciu adresu. Pred doručovaním sa Vám kuriér telefonicky ohlási.
Viac informácií na webu prepravcu.